

Apie ką “dainuoja” draudimas
Dagnė Rūkienė yra įmonės UADBB “Investicijų brokeris” vadovė, jau antrą dešimtmetį vadovaujanti sudėtingo draudimo verslo organizacijai. Paprašius prisistatyti Dagnė sako : “mano vardas draudimas” taip save sutapatindama su savo veikla. Draudimas įtraukia. Tik labai empatiškas ir savo darbo prasmę suprantantis žmogus gali tiek laiko išdirbti šiame sudėtingame draudimo versle. https://www.draudimopatarimai.lt/
Ko tikėtis iš paskaitos? – Pirmiausia informacijos apie labai sudėtingus dalykus suprantama kalba.
Kokios yra draudimo rūšys ir koks draudimas dar gali būti vertingas sulaukus brandaus amžiaus.
Kai kurie draudimai, kaip taupymo pensijai, vaikų draudimai jau gali būti nebeaktualūs, o gal priešingai norėsis padėti vaikams sukaupti anūkams studijoms? Tai kas yra svarbu ir kaip atsirinkti koks draudimas šiandien reikalingas ir naudingas man. Pirmiausia kiekvienas draudimas yra labai individualaus ir sutartis konstruojama priklausomai nuo kliento poreikio.
Girdžiu skundžiantis močiutę, kuri jau pensijoje, tačiau turi mokėti įmokas už anūko draudimą. Sutartis sudaryta dvidešimčiai metų į priekį – tiek močiutė vargu ar beišgalės mokėti. Toks draudimas niekam nereikalingas. Todėl labai verta visada pasitikrinti sąlygas kokios draudimo sumos įrašytos į sutartį, kas yra naudos gavėjas ir kas apdraustasis.
Draudimas turi labai didelę ir įvairiapusę reikšmę. Pirmiausia netikrumo dėl ateities ir tuo pačiu užslėptos baimės jausmą jis leidžia pakeisti užtikrintumo ir saugumo jausmu. Įvykus draudimo sutartyje numatytam įvykiui yra sušvelninamas dėl jo atsiradęs poveikis. Bet ar visada mokama įmoka atitinka reikalingą draudimo sumos poreikį , kuris būtų išmokėtas įvykus draudžiamąjam įvykiui? Būna situacijų, kai mokama įmoka tampa našta ir nepadengia būsimos išmokos naudingumo. Tokio draudimo verta atsisakyti. Draudimo sutartis ne visais atvejais sudaroma visam gyvenimui, kartais verta jos atsisakyti.
Vienas labiausiai paplitusių draudimo skirstymų yra į privalomąjį ir savanoriškąjį draudimą. Bendriausiai pagal objektą draudimas skiriamas į asmens ir turto draudimą.
Atsižvelgiant į draudimo objektą, įstatyme numatytos dvi draudimo šakos: gyvybės draudimas ir ne gyvybės draudimas. Ne gyvybės draudimo šakos objektai yra materialusis ir finansinis turtas, fizinių asmenų interesai draudimo nuo nelaimingų atsitikimų ir draudimo ligos atvejais.
Apie visus šiuos labai sudėtingus dalykus , bet labai paprastai ir visiems suprantama kalba papasakos lektorė, draudimo guru Dagnė Rūkienė paskaitoje “Apie ką “dainuoja” draudimas”.
Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida) |