Renginiai kraunami

Apie dvasinę sveikatą

2022-09-29 16:00 - 17:30

“Apie dvasinę sveikatą” – paskutinė “Rugsėjo dėlionės” paskaitų ciklo Senjorų pasaulio ketvirtadienio paskaita, kurią mums skaitys kun. Algirdas Toliatas – modernus kunigas, kuris tikinčiuosius geba pasiekti per socialinius tinklus, naudoja šiuolaikines technologijas, rašo savo tinklaraštį. Taip pat jo tekstus galima rasti įvairiuose Lietuvos naujienų portaluose. Rašytojas.

Kun. Algirdas Toliatas ypač šiuolaikiškas kunigas, kuris geba pritraukti jaunimą ir suburti stiprią bendruomenę. Jis įsitikinęs, kad su žmonėmis reikia kalbėtis jiems artima kalba ir svarbiomis temomis. Kunigas nevengia originalių pamokslų, taip pat pasitelkia modernias priemones pasiekti žmones, pvz., transliuoja mišias internetu.

Kun. Algirdas kiekvieną sekmadienį skelbia naują, lengvai žmones paliečiantį pamokslą, kuris neretai gimsta ekspromtu. Jie yra įrašomi ir vieną dieną leidyklos „Tyto alba“ atstovai pasiūlė sudėti tekstus į knygas. Taip gimė pamokslų trilogija, kuri yra skirta pagrindinėms trims dieviškosioms dorybėms – tikėjimui, vilčiai ir meilei.

Kokios dvasinės problemos labiausiai kamuoja šių laikų žmogų? – Depresija, išsekimas. Išsekimas paprastai susijęs su per dideliu tempu, dideliais lūkesčiais. Kaip vienas lenktynininkas sako: „Tu negali lenktyniauti su kitais, gali lenktyniauti tik su savimi. Tokiu, koks buvai vakar.“ Juk mes visi skirtingi. Reikia stengtis būti geresniam, nei vakar, kaip maldoje: „Viešpatie, padėk pakeisti, kas priklauso nuo manęs, priimti visa tai, ko negaliu pakeisti ir duok išminties tuos du dalykus skirti.“

Visą straipsnį galite rasti: https://www.tv3.lt/naujiena/lietuva/atviras-toliato-interviu-siu-laiku-zmogu-labiausiai-kamuoja-depresija-ir-issekimas-n1022980

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
2022-09-29
Laikas:
16:00 - 17:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:

Vieta

Nuotolinis renginys – Zoom platforma

Organizatorius

Ramintoja
Telefonas:
+37061037574
El. paštas:
info@ramintoja.lt
View Organizatorius Website

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)