Renginiai kraunami

Apie dantų protezavimą ir kompensacijas

gegužės 18 16:00 - 17:30

„Senjorų pasaulis” nemokama ketvirtadienio paskaita senjorams apie „ALL-ON-4“ (liet. „Visi-ant-keturių“) viso žandikaulio dantų atkūrimo metodiką bei šiam gydymui skiriamą Teritorinių ligonių kasų kompensaciją.

Kasdien rūpintis savo odos, plaukų ar nagų būkle – įprasta, tačiau vis dar neretai pamirštame bene svarbiausią grožio ir geros savijautos elementą – šypseną. Kaip galime atkurti dantis ir susigrąžinti pilną kramtymo funkciją, laimę plačiai šypsotis ir visiems laikams pamiršti išimamų protezų vargus? Patarimus teikia “Šypsenos akademijos” – didžiausiuose Lietuvos miestuose paslaugas teikiančios klinikos ekspertai.

Šią paskaitą mums dovanoja Vilniaus odontologijos klinikos „Šypsenos akademija“ burnos chirurgė Rasa Pedišienė ir Pylimo g. „Šypsenos akademijos“ klinikos vadovė Rugilė Kalaaji.

Gydytojos Rasos specializacija – prarasto kaulo atkūrimo metodikos, dantų implantacija bei dantų funkcijų atstatymas. Ji mums papasakos apie „ALL-ON-4“  (liet. „Visi-ant-keturių“) viso žandikaulio dantų atkūrimo metodą ir jo privalumus. Su gydytojais taip pat parengėmė straipsnį, kuriame galite su šiuo dantų atstatymo metodu susipažinti dar iki renginio! Informaciją rasite paspaudę ant nuorodos:
https://sypsenosakademija.lt/implantacija/all-on-4/

Klinikos vadovė Rugilė atsižvelgia į kiekvieno kliento poreikius ir daro viską, kad visada būtų surastas pats tinkamiausias sprendimas. Ji mums papasakos apie TLK skiriamą kompensaciją dantų atstatymui ir kaip ja galime pasinaudoti.

„Šypsenos akademija“ – tai kruopščiai suburta visų odontologijos sričių specialistų komanda, kurios narius vienija vakarietiškas požiūris į dantų gydymo kultūrą. Juk jau seniai sulaukėme laikų, kai dantų gydymas turi būti ne tik aukščiausios kokybės, tačiau ir komfortiškas bei prieinamas kiekvienam.

Todėl nuolat modernizuojame klinikos įrangą, tobuliname nuosavą laboratoriją. Siekiame aukščiausios kokybės, kurią grindžiame garantijomis. Kompleksiniai gydymo metodai, priartinti prie paciento lūkesčių, mūsų tikslas – užtikrinti pacientui galimybę rinktis jam palankiausią kelią tobulos šypsenos link. Taip pat esame itin lankstūs planuodami finansus skiriamus gydymui – savo klientams siūlome įvairius atsiskaitymo už paslaugas būdus.

Žinojimas – pusė darbo. Nepamirškime rūpintis savimi!

Apie gydytoją    Rasa Pedišienė – Šypsenos akademija (sypsenosakademija.lt)

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
gegužės 18
Laikas:
16:00 - 17:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:

Vieta

Nuotolinis reginys

Organizatorius

Šypsenos akademija
Telefonas:
+37066322876
El. paštas:
judita@sypsenosakademija.lt
View Organizatorius Website

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)