Renginiai kraunami

Andragogikos mokymai Senjorų pasaulyje

2022-11-28 10:00 - 14:00

Sparčiai plečiantis klausytojų auditorijai, didėjant jų lūkesčiams, matome poreikį stiprinti organizacijos infrastrutūrą. Įgyvendindami organizacijos tikslus 90 proc. neformalaus švietimo ir komunikacijos paslaugų senjorams teikiame virtualiai, todėl įgyvendindami “NVO “Senjorų pasaulis” stiprinimas per savanorystę ir tvarumą” projektą ( NVOK04472)
keliame komandos ir savanorių kvalifikaciją, stipriname andragoginio darbo metodus.

Lapkričio 28 d. 10 val. kviečiame į Senjorų pasaulis organizuojamus “Andragogikos mokymus”

Žemiau pridedame mokymų programą.

Vedančioji mokymų lektorė “Senjorų pasaulis” mentorė Regina Dovidavičiūtė – daugiau kaip dešimt metų gilinasi į vyresniųjų suaugusiųjų švietimą Lietuvoje ir užsienyje. Aktualiais vyresniųjų suaugusiųjų švietimo organizavimo, turinio, darbo metodų, klausimais yra paskelbusi per dešimt publikacijų. 2020 metais jai suteiktas EPALE andragogo vardas.

Reginos kredo: „Bendrauja kartos – tobulėja asmenybė ir visuomenė.”

Pranešimo “Savanorystė vyresniame amžiuje: laiko švaistymas, pramoga ar savivaldus mokymasis”  lektorė Judita Akromienė , Nacionalinio švietimo NVO tinklo direktorė https://svietimotinklas.lt/ dalinsis aktualia informacija.

Plėsdami savanorių tinklą Lietuvos regionuose, kviečiame edukologinę patirtį turinčius senjorus kartu su organizacijoje jau esančiais savanoriais susipažinti su savanoriška veikla, jos nauda visuomenei ir verte įgyvendinant organizacijos tikslus.  Esame numatę parengti “Senjorų pasaulio” savanorystės aprašą, kuris padės suprasti savanorystės vertę ir atsakomybes.  “Andragogikos mokymai” pirmasis žingsnis tikslų įgyvendinimo link.
Tikime, kad parengtų  savanorių švietėjiška veikla regionuose padės senjorams perprasti virtualaus bendravimo subtilybes ir įtrauks atokiau nuo didžiųjų miestų gyvenančius, todėl mažiau galimybių mokytis ir judėti turinčius senjorus į neformalaus švietimo ir bendravimo veiklas ir taps atramos tašku toje vietovėje.
Įgyvendinus projektą, padidės organizacijos darbo efektyvumas, sustiprės infrastruktūra, išaugs darbuotojų kompetencijos ir prasiplės savanorių tinklas – visa tai leis sustiprėjusiam “Senjorų pasauliui” kokybiškai teikti viešąsias paslaugas vyresnio amžiaus žmonėms.
Įgyvendinę šį projektą, 2023 metais tęsime veiklas plėsdami savanorių tinklą kituose Lietuvos regionuose ir keldami komandos kvalifikaciją.

Projektą finansuoja : LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
2022-11-28
Laikas:
10:00 - 14:00
Renginys kategorija:
Interneto svetainė:
https://forms.gle/JoFDb23hRbA8ngQZ9

Vieta

Nuotolinis renginys – Zoom platforma

Organizatorius

Senjorų pasaulis

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)