Renginiai kraunami

7 didžiosios nuodėmės psichologo kabinete

vasario 02 16:00 - 17:30

“Senjorų pasaulis” atviro paskaitų ciklo “Vasario atspindys” pirmoji paskaita. Lektorė  Lina Dirmotė – psichologė-psichoterapeutė, pedagogė, populiaraus tinklaraščio “Gyvoji psichologija”  ir daugybės psichologinių straipsnių autorė. Konsultuoja individualiai, vadovauja psichoterapinėms, profesinio augimo ir šokio terapijos grupėms. Gyvena ir dirba Vilniuje.

Linos Dirmotės (Vėželienės) knyga „Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete“ skiriama tiems, kas plačiau žvelgia į save ir kitus, nepaviršutiniškai vertina psichologines problemas, domisi sielogyda, psichoterapija ir jų sąsajomis, dvasine psichologinių problemų kilme ir įvairesniais sveikimo būdais. Tokiu pačiu pavadinimu kviečiame pasiklausyti ketvirtadienio paskaitos.

Autorei susidūrus su psichoterapiniam gydymui nepasiduodančiais žmonių negalavimais kilo mintis parašyti knygą. Kad ir kokia pažanga būtų pasiekta, vidinio nelaimingumo šaltinis likdavo nepaliestas, kažkas neleisdavo atsiverti gyvenimo džiaugsmui. Kas tas „kažkas“? Gal žmogus apskritai negali būti laimingas? Nejaugi jis turi būti vidutiniškai patenkintas, drungnai mylintis arba vos vos ir tik kartais ramus…

Knygoje išsamiai, vaizdingai ir sąmojingai, pagyvindama pasakojimais psichologo kabinete, cituodama žymius psichologus, filosofus ir dvasinius mokytojus, autorė nagrinėja septynių sielos ligų apraiškas ir neprimygtinai pataria, kaip įveikti dvasinius sunkumus, baimes ir atsiverti tikram ir sveikam gyvenimui.

“Ieškodama atsakymų, susitelkiau į sielos ligas, įvairiuose šaltiniuose vadinamas charakterio ydomis ar silpnybėmis, o krikščionybėje – nuodėmėmis. Man ši krikščioniškos teologijos sąvoka tiko labiausiai, todėl ir ėmiausi rašyti apie nuodėmes kaip apie gilumines psichologinių negalavimų priežastis- sako Lina Dirmotė (Vėželienė) ir kviečia prisijungti į paskaitą.

“Vasario atspindys” paskaitų ciklas kviečia ieškoti panašumų. Matydami kitus, klausydamiesi bendraminčių, mes tarsi atspindime vieni kitus. Savo mintis tarsi veidus veidrodžiuose atpažįstame kituose žmonėse, pasitvirtindami – AŠ toks pat. Mes panašūs! Paieškokime savo minčių panašumų Senjorų pasaulis vertybėse.

Pasidalinkite!

  • Šis renginys jau įvyko.

Informacija

Data:
vasario 02
Laikas:
16:00 - 17:30
Renginys kategorija:
Renginys žymos:

Vieta

Nuotolinis reginys

Organizatorius

Lina Dirmotė
View Organizatorius Website

 

Jei kiltų klausimų, rašykite info@senjorupasaulis.lt arba skambinkite 868221800 (Vida)